FK Gůfuň Nový Jičín

START LIGOVÉ SEZÓNY 2018/2019
15. 9. 2018 jsme vykročili do nového ligového ročníku. Hned na úvod jsme hráli „doma“ nebo lépe řečeno v exilním prostředí v Brušperku. Nejprve jsme se střetli s VIKINGY z Kopřivnice a poté následovali Rožnovští SRŠNI.

FK GŮFUŇ NOVÝ JIČÍN X FBC VIKINGS KOPŘIVNICE B - 9:3

Do zápasu jsme vlétli s obrovským elánem a chutí přehrát soupeře. Hned první střídání napovědělo průběh celého zápasu. Ale byli jsme to my, kdo inkasovali první branku a museli dotahovat. Postupně se ale rozjel dokonalý brankostroj, který fungoval opravdu skvěle. Krása střídala nádheru, byli jsme první v soubojích, hladoví po míčku a hlavně gólech. Hráli jsme týmově, tvrdě a obětavě a soupeře jsme víceméně k ničemu nepouštěli. Gólové akce byly pohledné a nemusely by se za ně stydět ani celky z extraligy. Místy jsme se až divili, že na góly se skutečně nemusíme tolik nadřít, jako tomu bylo doposud. Kombinovali jsme s lehkostí, přechody do útoku vycházely a když jsme míček ztratili, dokázali jsme kompaktně bránit. Zkrátka tenhle zápas vyšel na výbornou a byla to doslova fantazie! Mužem zápasu se stal jednoznačně Vojtěch Hanzelka, který nasbíral 6 kanadských bodů!

Branky a (asistence): Michal Pastorek (Prokop Grof), Jakub Táborský (Vojtěch Hanzelka), Vojtěch Hanzelka (Petr Žlebek), Vojtěch Hanzelka (Petr Žlebek), Petr Žlebek (Vojtěch Hanzelka), Michal Pastorek, Vojtěch Hanzelka (Tomáš Kluska), Ondřej Bienek (Michal Pastorek), Vojtěch Hanzelka.

FK GŮFUŇ NOVÝ JIČÍN X 1. FBK ROŽNOV POD RADHOŠTĚM C - 4:6

K tomuto zápasu jsme nastoupili pouze v 8 lidech do pole. Byl to opravdový záhul střídat se v takovémto počtu hráčů. Nicméně do první třetiny vletěl uragán, který ukončil zápas s Kopřivnicí. V průběhu této periody jsme si vytvořili čtyřbrankové vedení, které jsme bohužel nedokázali udržet. Soupeř vlétl do druhé části a stačil srovnat na 4:4. Bohužel nám kvůli malého počtu hráčů nezbyly síly do poslední třetiny a soupeř ji vyhrál v poměru 2:0. Konečný výsledek byl tedy 4:6 z našeho pohledu. Zápas, který spíše zamrzí, první třetina opět fantazie, druhá zmar a třetí nedostatek sil. Doufáme, že nás bude na další zápasy daleko více a že budeme schopni předvádět hru, která nás zdobila v prvním zápase!

Branky a (asistence): Vojtěch Hanzelka, Prokop Grof (Petr Žlebek), Petr Žlebek (Tomáš Kluska), Vojtěch Hanzelka (Petr Žlebek).

Přidal: Vojcek (2018-09-20 20:44:06)